Autosedačka CARETERO SECURO I-SIZE dirty pink

Značka:
ID tovaru:
55898
EAN:
5908310394800
Váha:
13 kg
Farba:
Ružová
Skladová dostupnosť:
Skladom (1 ks)
Tovar bude u vás 23.07.2024
Veľkosť:

Securo je inovatívna detská autosedačka navrhnutá s ohľadom na bezpečnosť a pohodlie najmenších cestujúcich. Sedačka je určená pre deti s výškou od 40 cm do 150 cm a poskytuje komplexnú ochranu a pohodlie počas jazdy. Autosedačka Securo spĺňa najnovšie homologizačné normy i-Size, takže cestujúci si môžu byť istí, že cestujú v súlade s najvyššími bezpečnostnými normami. Do vozidla ju možno nainštalovať pomocou kotiev ISOFIX a horného popruhu alebo pomocou kotiev ISOFIX a bezpečnostných pásov. Sedačka má integrované tlačidlo, ktoré je zodpovedné za nastavenie sklonu sedačky, ako aj za otáčanie sedačky o 360 stupňov, takže môžete rýchlo a pohodlne zabezpečiť svoje dieťa pred cestou. Autosedačka Securo je prispôsobená potrebám detí od prvých mesiacov života a sprevádza ich, kým už autosedačku nepotrebujú. Pohodlie a jednoduchosť cestovania sú zabezpečené vďaka ergonomicky navrhnutej vložke. Čalúnenie autosedačky je vyrobené z kvalitnej polyesterovej tkaniny, ktorá je mäkká na dotyk. Vďaka osemstupňovému nastaveniu opierky hlavy a súprave vložiek možno autosedačku dokonale prispôsobiť výške dieťaťa, čím sa zabezpečí maximálne pohodlie počas cestovania. Autosedačka Securo má tiež štvorstupňové nastavenie sklonu v smere aj proti smeru jazdy, čo umožňuje prispôsobiť autosedačku individuálnym preferenciám a potrebám dieťaťa pri cestovaní. Ďalšou funkciou je zosilnenie SIP (Side Impact Protection), ktoré poskytuje dodatočnú ochranu v prípade kolízie na ceste. Securo je nielen autosedačka, ale aj záruka pokojnej a pohodlnej cesty pre najmenších pasažierov a ich rodičov.

Vlastnosti:
- Určená pre deti s výškou 40-150 cm.
- Spĺňa prísnu normu ECE R129 i-Size
- Sedačka je otočná o 360°.
- V smere jazdy (do 105 cm s Isofixom a Top Tether alebo Isofixom a bezpečnostným pásom vozidla) alebo v smere jazdy (od 76 do 105 cm s Isofixom + Top Tether, do 100 do 140 cm s Isofixom + bezpečnostným pásom vozidla)
- Štvorstupňové nastavenie operadla
- Presné nastavenie opierky hlavy do 24 cm
- Odnímateľná detská redukčná vložka
- Päťbodový bezpečnostný pás s pohodlným nastavením dĺžky
- Odolná konštrukcia z kvalitných materiálov
- Moderný dizajn spájajúci estetiku s funkčnosťou
- Pohodlné čalúnenie z polyesterovej tkaniny

Špecifikácie:
- ISOFIX: Áno
- Otočný: áno
- I-SIZE: áno
- Hmotnosť: 13 kg
- Norma: ECE R129/02
-Rozmery:
- Šírka: 43 cm
-Hĺbka: 52 cm
- Výška: 61 - 77 cm
- Vnútorné rozmery: 30 x 28 cm (sedadlo); operadlo s opierkou hlavy 47 - 69 cm
- Nastavenie: 4-stupňové nastavenie sklonu operadla pri jazde dopredu a rovnaké pri jazde dozadu Presné nastavenie opierky hlavy do 24 cm, sedadlo otočné o 360 stupňov
- Bezpečnostné pásy: 5-bodové bezpečnostné pásy
- Znižujúca vložka: Áno

Parametre

Názov parametru Hodnota Názov parametru Hodnota
Značka Caretero Autosedačky 40- 150 cm
Farba Ružová Uchytenie S isofixom
Motív Bez motívu Polohovateľnosť Polohovateľné
Vhodné pre Pre dievčatá