Kolekcie

Najobľúbenejšie kolekcie dojčenského oblečenia

Kolekcia New Baby Feeling

Ďalšia úchvatná kolekcia z mušelínu - New Baby Feeling v nádherných pastelových farbách. Toto oblečenie je ideálnou voľbou na pláž a pre horúce letné dni. Vďaka jemnému mušelínovému materiálu sa deti budú cítiť pohodlne a komfortne po celý deň. Naše oblečenie z mušelínu je ľahké, priedušné a príjemné na dotyk, čo zaručuje maximálne pohodlie aj v tých najteplejších dňoch.

Kolekcia New Baby Arthur

Horúca novinka leta - New Baby Arthur pre všetkých malých chlapcov! Vyrobené z najkvalitnejšej bavlny, naše oblečenie sa pýši prestížnym certifikátom OEKO-TEX STANDARD 100. Tento certifikát garantuje, že naše výrobky spĺňajú najvyššie štandardy bezpečnosti a kvality, čo je ideálna voľba pre citlivú detskú pokožku!

Kolekcia New Baby Biscuit

Objavte novú kolekciu oblečenia New Baby Biscuit – pre najmenších a najštýlovejších. Táto jedinečná kolekcia, dostupná na Carero, prináša výber tých najjemnejších materiálov a najmodernejších vzorov, špeciálne vytvorených pre pohodlie a štýl vašich malých. Od bodyčiek po overaly, každý kus je navrhnutý s dôrazom na detail, zaručujúci, že váš malý poklad vyzerá rovnako dobre, ako sa cíti. Vyskúšajte novinky v našej kolekcii a dajte svojmu dieťaťu ten najlepší štart do života plného štýlu!

Kolekcia New Baby Leny

Pripravujeme sa pomaly na letnú sezónu a prinášame vám ďalšiu novinku z mušelínu. Nádherné broskyňové overaly a šatočky pre malé parádnice. Mušelín si získava stále väčšiu obľúbenosť, tak neváhajte a zaraďte ho aj do vášho sortimentu!

Kolekcia New Baby Zoe

Predstavujeme vám novinku, ktorá je absolútnou nevyhnutnosťou pre váš business! Naša kolekcia New Baby Zoe je ideálnou horúcou novinkou na leto a to najmä pre všetkých milovníkov dokonalosti a jedinečnosti.

Kolekcia je navrhnutá našimi dizajnérmi tak, aby bola hravá, ale zároveň decentná. Vyrobená je z najkvalitnejšej bavlny, naše oblečenie sa môže pýšiť prestížnym certifikátom OEKO-TEX STANDARD 100, čo zaručuje najvyššie štandardy bezpečnosti a kvality.

Ale to nie je všetko! Okrem klasickej bavlny ponúkame v tejto kolekcii aj exkluzívne mušelínové oblečenie a bavlnenú posteľnú bielizeň, ktoré sú nielen mimoriadne mäkké a priedušné, ale tiež štýlové a príjemné na dotyk.

Kolekcia New Baby My cars

Predstavujeme vám novinku, ktorá je absolútnou nevyhnutnosťou pre váš business! Naša kolekcia New Baby My Cars je ideálnou horúcou novinkou na leto a to najmä pre všetkých milovníkov dokonalosti a jedinečnosti.

Kolekcia je navrhnutá našimi dizajnérmi tak, aby bola hravá, ale zároveň decentná. Vyrobená je z najkvalitnejšej bavlny, naše oblečenie sa môže pýšiť prestížnym certifikátom OEKO-TEX STANDARD 100, čo zaručuje najvyššie štandardy bezpečnosti a kvality.

Ale to nie je všetko! Okrem klasickej bavlny ponúkame v tejto kolekcii aj exkluzívne mušelínové oblečenie a bavlnenú posteľnú bielizeň, ktoré sú nielen mimoriadne mäkké a priedušné, ale tiež štýlové a príjemné na dotyk. Naša autorská kolekcia My Cars je unikátna a dostupná iba u nás.

Kolekcia New Baby Srdiečka

Kolekcia New Baby Srdiečka predstavuje dokonalú symbiózu pohodlia a hravosti. Celá kolekcia je vyrobená z prvotriednej 100% bavlny a ponúka nielen neuveriteľnú mäkkosť a pohodlie, ale aj nápaditý a rozkošný dizajn, ktorý je ako stvorený pre malé princezné. Hlavným motívom je veľké srdce umiestnené na prednej časti každého kusu, doplnené jemnými detailmi v podobe miniatúrnych srdiečok, ktoré dodávajú oblečeniu jedinečný a neodolateľný charakter.

Kolekcie New Baby Avocado a Rainbow

Toto leto je v znamení mušelínu, a preto predstavujeme dve nové kolekcie od New Baby - Rainbow a Avocado. Tieto kolekcie sa vyznačujú moderným dizajnom a pohodlnosťou. Mušelín, jedna z najjemnejších a najčistejších tkanín, je známy svojou priedušnosťou a schopnosťou udržať deti v pohodlí bez rizika prehriatia. Jeho odolnosť sa zvyšuje s každým praním, čím sa stáva ľahším a jemnejším, čo z neho robí ideálny materiál pre detské oblečenie.

Kolekcia New Baby Luxury ClothingPředstavujeme Vám naši novou kolekci oblečení "Luxury Clothing", navrženou s ohledem na dokonalý soulad mezi luxusem a udržitelností. Tato exkluzivní řada oblečení pro děti je vyrobena z materiálů nejvyšší kvality, certifikovaných podle prestižního standardu OEKO-TEX 100. Kolekce "Luxury Clothing" má do detailu zpracované provdení nášivky, což dodává tomuto oblečení jedinečný rozměr a rozpoznatelný charakter. S naším nekompromisním důrazem na detail a originálním designem jsme vytvořili oblečení, které je nejen nádherné na pohled, ale také přináší pocit jedinečnosti a luxusu.